מצבי משבר

היחידה לליווי והכוונה במצבי משבר נפשי

מעטפת שירותים - אישית, זוגית ומשפחתית

משבר נפשי נחווה כשבר פנימי מטלטל, המסב סבל ומשפיע על התפקוד. משבר כזה יכול לבוא לידי ביטוי בחרדות, מצבי דיכאון מתמשכים, דחף לפגיעה עצמית/אובדנות, עיוות בתפיסת המציאות (כמו שמיעת קולות, מחשבות שווא) אבחון רשמי של מחלה נפשית, אשפוז פסיכיאטרי ועוד.
אם אתם או אחד מבני משפחתכם חווים משבר נפשי, יתכן ואתם נושאים איתכם תחושת עמימות ובילבול, הנובעים, בראש ובראשונה, מהרצון והצורך לדעת עם מה בדיוק אתם מתמודדים. יכול להיות שיש כבר שם ואבחון למצב, אבל עולות שאלות כמו: לאן כדאי לפנות? אילו מענים קיימים? מה מתאים לנו? אולי מתעוררת תחושה של אובדן מסוים של כיוון, מה שמגביר את המצוקה, הקיימת ממילא.
היחידה שלנו מיועדת בדיוק עבור אותה פרשת הדרכים הזו, שבה ישנו רצון למצוא קצה של חוט והדרכה, בתוך המצב החדש והסבוך הזה.
אם אתם, או אחד מבני משפחותיכם, חווים משבר נפשי, אנו מזמינים אתכם להיעזר בידע שבידינו, הנובע מניסיון רב שנים בעולם הטיפול ובריאות הנפש.

מה אנחנו מציעים?

  • הכוונה קונקרטית – כוללת חידוד ההבנה של המצב הקיים, מחשבה משותפת על מענים מתאימים, סיוע בפנייה לגורמים שונים, כגון: ביטוח לאומי, סל שיקום, מסגרות טיפול מתאימות ועוד, בהתאם לרלוונטיות, לצורך ולרצון שלכם.
  • ליווי רגשי – סיוע בצמצום העמימות הנוכחית ותמיכה רגשית ונפשית, עד אשר יימצאו מענים. בנוסף, ישנה אפשרות למפגשים טיפוליים פסיכותרפויטים פרטניים, זוגיים ו/או משפחתיים, על ידי מטפלים המוסמכים לכך.
  • בפגישה הראשונה, שתתקיים ביחידה, בקיבוץ גבעת ברנר, נעשה היכרות איתכם ועם המצב איתו אתם מתמודדים ונבנה יחד תכנית, בהתאם לצרכים שיעלו.

רכזת היחידה – אפרת שריר-ארנון, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית, פסיכותרפיסטית מוסמכת, עוסקת במשך שנים רבות בליווי ובטיפול במצבי משבר, בתחום בריאות הנפש ובתחלואה כפולה (פסיכיאטריה והתמכרויות).

לפגישת היכרות וייעוץ ראשוני, צרו קשר:
08-9443072
054-4403200
עלות הפגישה – 250 ש"ח.

יש שאלות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם