קורס DBT - טיפול דיאלקטי התנהגותי

קורס DBT - טיפול דיאלקטי התנהגותי

DBT – Dialectical Behavioral Therapy
הקניית טכניקות וכלים לטיפול בקשיים בויסות רגשי
42 שעות אקדמיות
הקורס בזום

טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT) הינה גישה טיפולית שפותחה על ידי מ. לינהן ונמצאה יעילה לטיפול במי שמתמודד עם קשיים משמעותיים בויסות הרגשי, המובילים לחוסר שליטה ברגשות וריבוי בעיות.

הטיפול מתאים עבור מבוגרים, מתבגרים, ילדים וכן לעבודה עם הורים ועם זוגות. בשנים האחרונות הגישה מוכרת ליותר ויותר אנשים בארץ, מטפלים ומטופלים כאחד, אשר מוצאים את הגישה כיעילה, מאפשרת תקשורת קרובה ופתוחה ומלמדת כלים יישומיים להתמודדות עם מגוון קשיים כדי להפחית את הסבל של המטופלים. המטפל והמטופל לומדים כיצד ניתן להרחיב את נקודות המבט ולמצוא פתרונות גמישים למצבי תקיעות. הטיפול משלב תנועה בין התערבויות ממוקדות שינוי כגון לימוד מיומנויות, פתרון בעיות, שימוש בעקרונות התנהגותיים וכד' לבין התערבויות ממוקדות קבלה כגון תיקוף, קשיבות, חום וקבלה.

הקורס מיועד לפסיכולוגים קליניים, שיקומיים, רפואיים, חינוכיים והתפתחותיים, עובדים סוציאליים, פסיכיאטרים, מטפלים בהבעה ויצירה, קרימינולוגים קליניים ופסיכותרפיסטים.

בקורס יתקיימו 8 מפגשים בהם נכיר את עקרונות הליבה של הטיפול – דיאלקטיקה, שינוי ותיקוף והאסטרטגיות הרבות של כל אחד מהמרכיבים הללו. נתרגל התערבויות טיפוליות תוך הדגמה, דיון ומשחקי תפקידים.

 

על המרצה:

גב' שרון לוריא
עובדת סוציאלית קלינית, מומחית ומדריכה בטיפול קוגניטיבי התנהגותי. התמחות בעבודה עם אוכלוסייה עם קשיים בויסות הרגשי בגישת DBT (טיפול דיאלקטי התנהגותי).   מלמדת ומדריכה סטודנטים וצוותים במגוון מסגרות בשירות הפרטי והציבורי. 

הקורס יהיה בהיקף 42 שעות אקדמיות במסגרת של 9 מפגשים, 3.5 שעות מלאות כל מפגש.

המפגשים יתקיימו אונליין בזום , בימי רביעי בין השעות  20:30 – 17:00

תחילת הקורס –  26/10/2022

להורדת הסילבוס של הקורס לחץ כאן >>סילבוס לקורס ערב DBT

מחיר הקורס 2750 ₪ ב-5 תשלומים של 550 ₪ כל תשלום.

הנחה לנרשמים עד 1/07/22 – 250 ₪ – קוד ההנחה: DBT-H

הקורס מוגבל ל-25 משתתפים

הקורס אינו מוכר לעניין גמול השתלמות

יש שאלות? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם